Jak zamówić tani faks

W Internecie możemy znaleźć wielu dostawców oferujących usługę taniego faksu internetowego. U większości z nich, wymagana jest rejestracja oraz uiszczenie opłaty abonamentowej, aby móc utrzymać swój numer faksowy. Dodatkowo, jeśli chcemy wysyłać faksy, konieczne jest doładowanie konta.

W momencie, gdy odbieramy i wysyłamy faksy regularnie, usługa taniego faksu internetowego jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Tym bardziej, że koszt opłaty abonamentowej za ten faks jest zdecydowanie niższy niż w przypadku standardowej linii stacjonarnej u popularnych operatorów, gdzie cena miesięcznego abonamentu nierzadko przekracza 50 zł.

W przypadku, gdy potrzebujemy jedynie sporadycznie wysłać faks, opłacanie abonamentu może nie być do końca opłacalne. W tej sytuacji również jest dobre rozwiązanie – wiele serwisów przed opłaceniem abonamentu oferuje bezpłatny okres testowy, podczas którego można wysyłać faksy jedynie po doładowaniu konta.

TaniFaks.pl

W usłudze Tani Faks każdy użytkownik, który zarejestruje się w serwisie, może korzystać z numeru stacjonarnego z wybranej przez siebie strefy. Po upływie bezpłatnego, 7-dniowego okresu testowego, jeśli chce się dalej korzystać z usługi, należy opłacić abonament (opłata roczna to 221,40zł). Wysyłanie faksów możliwe jest na dwa sposoby: z poziomu panelu klienta lub ze skrzynki mailowej. Trzeba pamiętać, aby uprzednio doładować konto (minimalne doładowanie to 4zł). Każda minuta transmisji faxowej kosztuje 9gr, a naliczanie jest sekundowe.

Więcej informacji na stronie: www.tanifaks.pl